МОЛОДЕ НАУКОВО-ПУБЛІЦИСТИЧНЕ
ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ

Без молодого потенціалу наука
приречена, давайте творити
науку разом!

Правила користування сайтом

Правила користування сайтом окреслюють межі допустимої поведінки користувачів.

  1. На сайті заборонено використовувати нецензурні висловлювання. Коментарі, що міститимуть нецензурні висловлювання, будуть видалені адміністраторами.
  2. Відповідальність за зміст поданого до публікації та розміщеного на сайті матеріалу несуть автори та їх рецензенти.
  3. Використання, копіювання, згадування інформації, що розміщена на сайті, можливе тільки з вказівкою посилання на сайт.
  4. Копіювання інформації з розділу «Матеріали» допускається лише з вказівкою імені та прізвища автора, а також адреси розміщення матеріалу на сайті, у деяких випадках — тільки за особистою (письмовою) згодою автора та/або ініціативної групи проекту.
  5. Не допускаються різкі провокаційні висловлювання або такі, що принижують учасників та/чи користувачів сайту у зв’язку з їх расовою, національною, статевою приналежністю чи їх віросповіданням.
  6. Питання розміщення реклами вирішує ініціативна група проекту. Самовільне розміщення рекламної інформації не допускається.
  7. Забороняється розміщення повторної інформації.
  8. Ініціативна група проекту не несе відповідальності за збитки, пов’язані з роботою сайту.
  9. Будь-які дії, які прямо заборонені законодавством України, на сайті суворо забороняються.
  10. Незнання правил користування сайтом не звільняє учасників та користувачів від їх дотримання. Будь-яке розміщення матеріалів, коментарів на сайті, означає згоду з цими правилами.